ZIKO

O Firmie

Firma nasza działa w branży gastronomicznej od 1994 roku. Wtedy właśnie powstał Bar ZIKO na terenie Drogowego Przejścia Granicznego w Barwinku. Ta długoletnia tradycja pozwala nam doskonalić jakość świadczonych usług oraz cieszyć się szeroką rzeszą zadowolonych stałych klientów.

W 2008 roku rozpoczęliśmy działalność w Dukli przy ulicy Żwirki i Wigury 7. Restauracja powstała w budynku dawnej piekarni, w której przeprowadzono gruntowną przebudowę. Po kilku latach została rozbudowana o salę bankietową. Lokal składa się obecnie z dwóch oddzielnych klimatyzowanych sal oraz zaplecza kuchenno – magazynowego. Dysponujemy również parkingiem na kilkadziesiąt samochodów osobowych. Poza sezonem zimowym obok lokalu rozkładany jest Ogródek Piwny.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 10:00 – 24:00. Także w tych godzinach realizowane są zamówienia z dowozem.

Proponujemy naszym Klientom organizację imprez okolicznościowych w lokalu oraz w miejscach wskazanych przez Klienta. Rezerwacji lokalu oraz ustalenia Menu dokonać można osobiście w lokalu lub dzwoniąc pod numer: 519 392 932.